Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Arena Laser Games w Łodzi - zdjęcie 1

Arena Laser Games w Łodzi

10% do Arena Laser Games
Oszczędzasz np. 11.60 zł na 2 grach 25-minutowych dla 2 osób
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Arena Laser Games to największe w Polsce centrum gier laserowych, znajdujące się na terenie Centrum Handlowo – Rozrywkowego „Manufaktura” w Łodzi.
 
To nowoczesne centrum rozrywki, oferujące grę w elektroniczny paintball.   Uczestnicy-gracze mierzą się ze sobą w pojedynku, który odbywa się w labiryncie na powierzchni niemal 400 m 2. Labirynt jest dwupoziomowy, skryty w półmroku, wzbogacony rozmaitymi dodatkowymi zaskakującymi niespodziankami ( m.in. mina czy bunkry ) oraz efektami świetlnymi i dźwiękowymi, co sprawia, że gra wymaga od zawodników refleksu, inteligencji, sprytu i przemyślanej strategii.
 
Gracze strzelają do siebie wiązkami lasera. Zawodnicy wybierają czas trwania pojedynku oraz jego rodzaj -  grę  zespołową ( drużyna przeciw drużynie ) albo opcję „każdy na każdego”.
 
Czym różni się Laser Games od tradycyjnego paintballa ?
 
Laser Games gwarantuje : światową technologię,  nielimitowaną liczbę strzałów, pojedynki na refleks bez siniaków i plam po farbach, klarowny system powiadamiania o trafieniu dzięki efektom dźwiękowym i wizualnym, kontrolę nad liczbą amunicji i ilością otrzymanych trafień za pomocą wyświetlacza LCD zamontowanego na każdej kamizelce   Arena Laser Games to doskonałe miejsce również na imprezy ( np. urodziny czy wieczory kawalerskie albo panieńskie) i eventy firmowe.   
Arena Laser Games w Łodzi - zdjęcie 2
Arena Laser Games w Łodzi - zdjęcie 3
Arena Laser Games w Łodzi - zdjęcie 4
Arena Laser Games w Łodzi - zdjęcie 5
Arena Laser Games w Łodzi - zdjęcie 6

Adres i mapa

Łódź , ul. Karskiego 5, Manufaktura , woj. Łódzkie
tel.: 42/ 633-52-62
http://www.arena-lasery.pl/arena@arena-lasery.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz