Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Experymentarium w Łodzi - zdjęcie 1

Experymentarium w Łodzi

10% na bilety do Experymentarium w Łodzi
Oszczędzasz np. 3.40 zł na 2 biletach normalnych
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Poznaj Experymentarium!
 
Experymentarium to interaktywne centrum nauki. Każdy może tu samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru. Nauka nie ma tu tajemnic i jest doskonałą zabawą!
 
Czym się zajmujemy?
 
Tworzymy oraz prezentujemy wystawy, umożliwiające samodzielne poznawanie zagadnień z wielu dziedzin nauki, techniki oraz kultury. Tylko w Experymentarium można zobaczyć najnowsze projekty interaktywne, w tym także najnowocześniejsze i najsłynniejsze wystawy z całego świata. Posługując się atrakcyjną metodą edukacji przez zabawę, w czytelny i prosty dla wszystkich sposób, objaśniamy świat i sprawiamy, że staje się weselszy! Organizujemy warsztaty i wykłady, prowadzimy Akademię Profesora Einsteina przy wsparciu łódzkich uczelni wyższych. Przygotowujemy niestandardowe, tematyczne i interaktywne przyjęcia urodzinowe, imprezy okolicznościowe i integracyjne, bo wierzymy w moc niebanalnej rozrywki!
 
Jaka jest nasza misja?
 
Chcemy edukować przez zabawę, pobudzać ciekawość i kreatywność, zachęcać do zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi, stymulować rozwój intelektualny, wskazywać nowe możliwości spędzania wolnego czasu, proponować interesującą rozrywkę.
 
Jak bawią się i uczą nasi goście?
 
Uczestnicy naszych projektów korzystają z interaktywnych stanowisk i eksponatów, przeprowadzają doświadczenia, prowadzą obserwacje, zgłębiają tajniki świata. Uczestniczą też w organizowanych przez nas konkursach oraz warsztatach. Goście Experymentarium, bawiąc się, zdobywają wiedzę o, nawet najtrudniejszych, zjawiskach i procesach. Nawet najnudniejsze teorie stają się zrozumiałe i interesujące!
 
Experymentarium w Łodzi - zdjęcie 2

Adres i mapa

Łódź , ul. Karskiego 5, Manufaktura , woj. Łódzkie
tel.: 42/ 633-52-62
http://experymentarium.plbiuro@experymentarium.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz