Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Park Mitologii w Zatorze - zdjęcie 1

Park Mitologii w Zatorze

10% na bilet do Parku Mitologii
Zniżka dotyczy biletów pakietowych (pakiet srebrny, złoty, premium plus). 
 
Oszczędzasz np. 10.00 zł na 2 biletach pakietowych premium plus
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
W kompleksie Zatorlandu jako jeden z 4 Parków mieści się park poświęcony tematyce mitologii greckiej.
 
Mitologia, jako jeden z fundamentów współczesnej kultury zajmuje w niej niezwykle ważne miejsce, sama mitologia nie jest tylko reliktem przeszłości, zbiorem dawnych wierzeń i podań. Dziś w dobie powszechnej cyfryzacji życia, ludzie tęsknią do wierzeń magicznych. 
 
Dlatego zrodził się pomysł otwarcia pierwszego w Polsce Parku Mitologii, w którym położono nacisk na edukację poprzez rozrywkę.
 
Park znajduje się na zbiorniku wodnym, sąsiadującym z Parkiem Dinozaurów. Zapraszamy na niezwykły rejs po malowniczym stawie, w trakcie którego można poznać bogów, herosów i bohaterów. W czasie rejsu można choć przez chwilę poczuć się jak uczestnik tak niezwykłych wydarzeń jak wojna bogów z gigantami, podstęp trojański, czy wyprawa po złote runo.
 
Chcesz stanąć twarzą w twarz z olbrzymim ruszającym się cyklopem, czy dzierżącym w swych dłoniach niezwykły piorun Zeusem. Nagle nad głowami przelatuje Dedal z Ikarem, olbrzymi smok gotuje się do skoku na Apolla, gdzieś dalej samotna Demeter szuka swojej córki Persefony.
 
Gwarantujemy, że wrażenia jakich państwo doświadczą i wiedza zdobyta w taki sposób na długo pozostaną w pamięci. Dla zafascynowanych mitologią przygoda w naszym parku okaże się jednym z najniezwyklejszych przeżyć. Tych którzy z mitami zetkną się po raz pierwszy z pewnością skłoni do poszerzenia swoich zainteresowań i wiedzy. Za to dla jednych i drugich fotografie wykonane w naszym Parku będą niezwykłą pamiątką i ozdobą albumu.
Park Mitologii w Zatorze - zdjęcie 2
Park Mitologii w Zatorze - zdjęcie 3
Park Mitologii w Zatorze - zdjęcie 4
Park Mitologii w Zatorze - zdjęcie 5

Adres i mapa

Zator , ul. Parkowa 7 , woj. Małopolskie
tel.: 667-979-220
http://www.zatorland.plinfo@zatorland.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz