Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Rodzinny Park Rozrywki Frajda Park w Poznaniu - zdjęcie 1

Rodzinny Park Rozrywki Frajda Park w Poznaniu

5 zł zniżki na dziecięcy bilet do Frajda Parku
Max 2 dzieci na 1 Kartę
 
10% zniżki na zakupy gadżetów w stacjonarnym sklepiku
Oszczędzasz np. 12.00 zł na 2 biletach dziecięcych i zakupach
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Rodzinny Park Rozrywki Frajda PARK  to największy w Poznaniu i jeden z największych w całej Polsce obiektów poświęcony zabawom i rozrywce dla całej rodziny. Bogata oferta zapewnia duży wybór atrakcji dla najmłodszych, ale i dla tych starszych.
 
Pod gołym niebem znajdują się dmuchane zamki, zjeżdżalnie i inne wielkoformatowe zabawki. Oprócz tego znajdziecie tu strefę relaksu dla rodziców, którzy w czasie zabawy dzieci mogą spokojnie spędzić czas czytając książkę, pijąc kawę czy odpoczywając.
 
Frajda PARK to również hala namiotowa wypełniona po brzegi rozmaitymi atrakcjami. Największą z nich jest ogromny małpi gaj zajmujący ponad 200 m2. Jest to unikalna, wielopoziomowa konstrukcja zapierająca dech w piersiach każdego najmłodszego Frajdkowicza. Są tu zjeżdżalnie, baseny pełne kolorowych kulek i specjalnie wydzielona strefa dla malucha z atrakcjami przystosowanymi dla naszych najmłodszych gości.
 
Małpi gaj bezpośrednio połączony jest z dwiema unikalnymi konstrukcjami. Pierwszą z nich są cztery trampoliny połączone ze sobą basenem wypełnionym miękkimi gąbkami, w których bezpiecznie może zanurzyć się każdy uczestnik zabawy.
Ostatni element to jedyny w Wielkopolsce siedmiopiętrowy Spider-Tower czyli pajęcza wieża, której poziomy zbudowane są z elastycznych pasów. Pomiędzy nimi dzieci wędrują na sam szczyt, skąd mogą przejść do tuneli małpiego gaju.
W hali są również atrakcje dla nieco starszych gości. Na jej terenie znajdziecie takie urządzenia jak: siłomierz-młot, cymbergaj, mechaniczne bujaki, stoły do piłkarzyków i wiele innych.
 
Jedną z najbardziej obleganych jest innowacyjna konsola do gier KNOOCKER działająca na bazie echolokacji - gracze ciskają plastikowymi kulkami w wielki ekran, wywołując tym samym interakcję. KNOOCKER zaprogramowany jest na osiem różnorodnych gier. Znajdujemy się na ulicy Golęcińskiej 27, nad jeziorem Rusałka. Zapraszamy!
Rodzinny Park Rozrywki Frajda Park w Poznaniu - zdjęcie 2
Rodzinny Park Rozrywki Frajda Park w Poznaniu - zdjęcie 3
Rodzinny Park Rozrywki Frajda Park w Poznaniu - zdjęcie 4
Rodzinny Park Rozrywki Frajda Park w Poznaniu - zdjęcie 5
Rodzinny Park Rozrywki Frajda Park w Poznaniu - zdjęcie 6

Adres i mapa

Poznań , ul. Golęcińska 27 , woj. Wielkopolskie
tel.: 511 238 238
http://frajdapark.pl/biuro@frajdapark.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz