Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Instytut Shintai Day Spa w Krakowie - zdjęcie 1

Instytut Shintai Day Spa w Krakowie

15 % na zabiegi w Instytucie Shintai Day Spa
Oferta nie dotyczy medycyny estetycznej
Oszczędzasz np. 90.00 zł na np. eksfoliacji dla 2 osób
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Bazując na filozofii Dalekiego Wschodu mówiącej, iż drogą człowieka do osiągnięcia szczęścia jest spokój, oferujemy Państwu oazę spokoju w mieście - odskocznie od codzienności. Wyciszając się, oczyszczając umysł z niepotrzebnych myśli i trosk, pozwalamy samym sobie dostroić się do naturalnej harmonii świata. Zrelaksowani, wyciszeni, z rozpieszczonym ciałem i duszą możemy powrócić do tempa dnia codziennego.

Naszym celem jest pomóc Państwu uzyskać ten spokój, przez sprzyjające temu otoczenie, życzliwość i profesjonalnąobsługę. 
Nie wiesz, jakich zabiegów kosmetycznych potrzebujesz? Skorzystaj z naszych konsultacji kosmetologicznych. Nasz personel pomoże w dobrze odpowiednich zabiegów i kosmetyków. Instytut Shintai w Krakowie to przede wszystkim wysoka jakość usług, których celem jest poprawa wyglądu i samopoczucia osób korzystających z naszych zabiegów kosmetycznych oraz profesjonalna obsługa Klienta.
 
Proponujemy szeroki wybór zabiegów między innymi:
Zabiegi na ciało
Przygotowaliśmy zabiegi na ciało mających na celu poprawę kondycji i wyglądu skóry. Oferujemy również zabiegi depilacji laserowej oraz tradycyjnej depilacji woskiem, a także wiele zabiegów służących modelowaniu sylwetki i likwidacji cellulitu. Wykonujemy także liczne masaże.
Zabiegi na twarz
Profesjonalne zabiegi na twarz z oferty naszego gabinetu, pomogą odzyskać skórze promienny wygląd. Klientki mogąskorzystać między innymi z mezoterapii, fotoodmładzania, zamykania naczynek, peelingów kosmetycznych. Proponujemy też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz konsultacje dermatologiczne.

Dopełnieniem oferty naszego salonu kosmetycznego są zabiegi z zakresu pielęgnacji stóp i dłoni. Wykonujemy pedicure i manicure hybrydowy oraz popularny manicure japoński. Oferta salonu obejmuje również wykonywanie makijażu oraz wiele innych zabiegów, które sprawiają, że nasi Klienci czują się piękni i zrelaksowani.

Zapraszamy do naszego Instytutu Shintai Day SPA, gdzie odnajdziecie Państwo ukojenie i relaks, połączone ze specjalistycznymi zabiegami kosmetycznymi. 
Instytut Shintai Day Spa w Krakowie - zdjęcie 2
Instytut Shintai Day Spa w Krakowie - zdjęcie 3

Adres i mapa

Kraków , ul. Dobrego Pasterza 118/1 , woj. Małopolskie
tel.: 884-843-449
http://www.instytutshintai.plrecepcja@instytutshintai.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz