Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 1

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

10% rabatu do Alei Miniatur Sabat Krajno
10% rabatu na bilety do Parku Linowego
Oszczędzasz np. 15.00 zł na 2 biletach do Alei Miniatur i Parku Linowego
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno w Krajnie Zagórzu to całoroczny rodzinny ośrodek sprzyjający edukacji i rozrywce. To również stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi, gdzie zjedziesz na nartach pod piramidami czy przy oświetlonej wieży Eiffla!
W Alei Miniatur „Wonderful World” zwiedzisz cały świat w parę godzin. Odnajdziesz tu prawie wszystkie kontynenty świata, które przybliżą Ci architekturę różnych zakątków globu. Znajduje się tu również Park linowy na palach, z trasą łatwą, średnią i trudną oraz trasami tyrolskimi. Przejedziesz się na linie nad słynną operą z Sydney oraz wodospadem Niagara.
Istnieje tu również Lunapark z rollercoasterem, autodromem, eurobungee, rockin rugiem i innymi urządzeniami. To gwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Plac zabaw dla najmłodszych z zamkiem dmuchanym Disneya, łódeczkami w basenie i kulami wodnymi oraz wyjątkowym labiryntem ze zjeżdżalniami w kształcie Stacji Kosmicznej pozwoli dziecku przeżyć wspaniałą przygodę. Jest też Kino 6D. 
Sercem ośrodka jest dwupoziomowa restauracja - Magia Sabatu, z dobrą kuchnią świętokrzyską. Można tu rozkoszować się również włoską pizzą z pieca opalanego drewnem.
Sabat Krajno uhonorowany został przez Urząd Marszałkowski woj. świętokrzyskiego jako najlepsza atrakcja turystyczna woj. świętokrzyskiego. Został też laureatem nagrody „Wędrowca Świętokrzyskiego” w 2013 roku oraz ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” pod patronatem Prezydenta RP.
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 2
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 3
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 4
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 5
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno - zdjęcie 6

Adres i mapa

Górno , Krajno Zagórze 43c , woj. Świętokrzyskie
tel.: 41/ 312-77-11
http://www.sabatkrajno.pl/osrodek@sabatkrajno.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz