Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki - zdjęcie 1

Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki

17% zniżki na bilet no-limit za 34 zł
Oszczędzasz np. 11.60 zł na 2 biletach no-limit
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Rabkoland to świetnie zlokalizowany park rozrywki dysponujący bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka. Usytuowany jest w Rabce-Zdrój przy Rynku, 1 km od Zakopianki.
 
Rabkoland to magiczne miejsce, uważane przez wielu za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce. W roku 2004 równieź europejski magazyn „Park and Gamex Industry” uznał go za najlepszy w Polsce.

Rabkoland wyróżnia się atrakcjami, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Z początku było to Muzeum Orderu Uśmiechu. Order ten jest jedynym na świecie odznaczeniem przyznawanym dorosłym na wniosek dzieci. Odbywają się tutaj ceremonie nadawania tego słonecznego odznaczenia, przeważnie w okolicach 1 czerwca czyli Dnia Dziecka.
 
Rabkoland to 20 ulic i 8 wesołych placów oznakowanych jak w prawdziwym mieście. Magię tego miasteczka tworzą ruchome figury, których jest obecnie 154. Część z nich to prawdziwe Teatry Ruchomych Figur. W Wesołej Farmie na placu pod Farmą farmer gra na banjo śpiewając piosenkę stary Donald farmę miał a wtórują mu zwierzęta, drób i rodzina. Cyrk Piccolo to 48 figur zwierząt i ludzi. Przejażdżka przez Straszny Dwór to sceny jak z filmu. Już na wejściu na placu pod Basztami wita nas kataryniarz w stroju góralskim, który kręcąc korbą opowiada śmieszne historyjki. W pięknym jedynym takim sklepie w Polsce „Świat Pozytywek” oprócz pięknie ubranych zwierząt i 400 modeli tych grających cudeniek znalazła miejsce miniatura lunaparku w skali 1:87 z 18 urządzeniami w ruchu, kioskami, pawilonami gastronomicznymi oraz figurkami w liczbie ponad 2000.

Przy ulicy Muzycznej gra i śpiewa Dżek i jego psia kapela. niedaleko na placu pod Palmami dzieci zachwycają się bajką Wilk i Siedem Koźląt. Pod wieżą Eifla na ulicy cyrkowej miota się strach na wróble do którego ramion przyczepiły się dwa zające. W sumie znajdziemy tutaj aż 22 miejsca, gdzie coś się rusza. Na placu pod Krówkami możemy spróbować pobić rekord w dojeniu sztucznej krowy Robculi, który obecnie wynosi 3250 ml/minutę. Stoisko do dojenia obsługuje krowi doktor.
 
Każdy jest tutaj pożądanym i oczekiwanym gościem. Prowadzimy rodzinny biznes i robimy wszystko byście czuli się u nas, jak w domu. No i oczywiście czeka na Was 70 urządzeń rozrywkowych, w tym 34 główne atrakcje.
Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki - zdjęcie 2
Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki - zdjęcie 3
Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki - zdjęcie 4
Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki - zdjęcie 5
Rabkoland Rodzinny Park Rozrywki - zdjęcie 6

Adres i mapa

Rabka-Zdrój , Rynek , woj. Małopolskie
tel.: 32/ 258-84-67
http://www.rabkoland.pl/park@rabkoland.pl
Zamów Kartę Krajtroter Teraz