Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Park Makiet Mikroskala w Koninie - zdjęcie 1

Park Makiet Mikroskala w Koninie

20% zniżki na wszystkie bilety do Mikroskali
Oszczędzasz np. 6.40 zł na 2 biletach normalnych
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Zapraszamy do nowego, ciekawego parku rozrywki i edukacji Mikroskala w Koninie. Znajduje się tu wystawa makiet o przeróżnej tematyce - historycznej, przyrodniczej oraz przedstawiająca sceny z popularnych filmów.
 
Są też imponujące makiety kolejowe, dla młodszych i starszych pasjonatów kolejnictwa. To jedyny taki park w Polsce oraz Europie! Odwiedzający Park mogą podziwiać m. in. makietę wybuchu w Hiroshimie, sceny
z „Gwiezdnych Wojen”, Arki Noego, floty Krzysztofa Kolumba u wybrzeży Karaibów, tonącego Titanica, a nawet lądowania na Księżycu.
 
Na dzieci czeka makieta wesołego miasteczka, dinozaurów oraz interaktywne kolejki przejeżdżające przez krainę bajek. Ponadto można obejrzeć film o tym, jak powstają makiety i zobaczyć pokazy specjalistów od konstrukcji makiet.

W parku znajduje się również sklep Mądra Zabawka pełen tradycyjnych oraz unikatowych modeli do składania, a także gier i puzzli o charakterze edukacyjnym.

Park Makiet Mikroskala jest otwarty codziennie w godzinach 10.00-20.00, bilet jest całodniowy. Czas zwiedzania: 1,5- 2h. Mikroskala znajduje się w budynku Centrum Rozrywki Kropka - termin odwiedzin nie jest więc uzależniony od pogody. Parking bezpłatny. Obiekt w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Park Makiet Mikroskala w Koninie - zdjęcie 2
Park Makiet Mikroskala w Koninie - zdjęcie 3
Park Makiet Mikroskala w Koninie - zdjęcie 4
Park Makiet Mikroskala w Koninie - zdjęcie 5

Adres i mapa

Konin , ul. Świętojańska 20 H (Centrum Rozrywki Kropka) , woj. Wielkopolskie
tel.: 63/ 243-70-37
http://www.mikroskala.eu/rezerwacje@mikroskala.eu
Zamów Kartę Krajtroter Teraz