Email: Hasło:
Zaloguj się
Zapomniałem hasłaRejestracja
Menu
Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie - zdjęcie 1

Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie

10% na bilet wstępu do Parku Miniatur
10% rabatu na gastronomię w Restauracji Bajkowy Zamek
Oszczędzasz np. 10.00 zł na 2 biletach normalnych i gastronomii
Zamów Kartę Krajtroter Teraz
Podróż dookoła świata w jeden dzień – czy to możliwe? Tak.  W Inwałdzie (województwo małopolskie), niewielkiej miejscowości położonej w odległości 6 km od Andrychowa i 6 km od Wadowic znajduje się Park Miniatur „Świat Marzeń”. 
 
Na powierzchni 75.000 m2 można podziwiać ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynię Akropolu, Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie,  Statuę Wolności, Mur Chiński, Wieżę Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Bena, Sfinksa, Biały Dom. Odwiedzanie kolejnych państw i ich zabytków to kwestia paru minut.
 
Prawie wszystkie miniatury zostały zbudowane w skali 1:25. Zastosowanie jednej skali pozwala na porównanie wielkości poszczególnych obiektów.
 
Wyjątkiem jest rzymska Bazylika i Plac św. Piotra, które jako jedyne w całej Europie zostały wykonane w skali 1:15 oraz Kompleks wenecki wykonany w skali 1:10. Sercem całego kompleksu jest Plac św. Marka - najpiękniejszy plac świata. Łączy w sobie elementy fantazji   i rzeczywistości. Nad Placem góruje Dzwonnica św. Marka – najwyższa budowla Wenecji. Najcenniejszym i najwspanialszym zabytkiem sakralnym wzbudzającym zachwyt znawców sztuki i turystów jest Bazylika św. Marka.
 
Kompleks wenecki otoczony jest z trzech stron kanałem wodnym, po którym pływają gondole.
 
Podczas podróży dookoła świata można skorzystać z wielu atrakcji lunaparkowych – wybrać się na seans do kina 5D MAX, w niezwykłą podróż na Symulatorze, poczuć wodną bryzę na Dzikiej Rzece, wznieść się w przestworza na statku pirackim, poczuć żar Egiptu zwiedzając grobowiec Faraona czy budząc mumię w Egipt Horror Show, szukać wyjścia w Zielonym Labiryncie.
 
Na zgłodniałych podróżników czeka mnóstwo punktów gastronomicznych oraz Restauracja Bajkowy Zamek, serwujących przepyszne dania, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia.
Na koniec podróży warto odwiedzić sklepiki z pamiątkami, w których możemy kupić różnorodne upominki. Czas spędzony w Parku Miniatur to niezapomniane wrażenia!
Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie - zdjęcie 2
Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie - zdjęcie 3
Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie - zdjęcie 4
Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie - zdjęcie 5
Park Miniatur Świat Marzeń w Inwałdzie - zdjęcie 6

Adres i mapa

Inwałd , ul. Wadowicka 169 , woj. Małopolskie
tel.: 33/ 875-73-20
http://www.parkminiatur.cominfo@parkminiatur.com
Zamów Kartę Krajtroter Teraz